SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Cordoba
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Seat Cordoba
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
116784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjitheqka eshte ne rregull,ka dhe 11 muaj regjistrim.Dhe shpenzon 4.7L ne 100Km
Nr.kontaktues 044117487
Informata rreth publikuesit
muhabiudr
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »