SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat stilo 1.9 diesel MULTIWAGON
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat stilo 1.9 diesel ne gjendje te shkelqyer. Vetura nuk ka nevoje per asnje cent investim. Pronari i pare ne KS, i posedoj edhe letrat e doganimit nga zvicra. Te gjitha servisat e kryera me rregull me liber te servisit ne servis te autorizuar nga Fiat. Klimatronik 2 zonal, guma te reja, shpenzime shume te vogla, fellne 16, abs, esp, pasqyre elektronike, dritare elektronike, vollan city etj. Regjistrim deri ne shtator 2016 plus kartoni gjelber. Perkthim i menjehershem, hipotek nuk eshte.Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne viber ne numrin +37744 492 498

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Pristina
044492498
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »