SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Polon e Aksidentune karavan 1.9 tdi dizel
Çmimi :
€898.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
116808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polon e Aksidentune karavan 1.9 tdi dizel e doganune viber 049557490
Informata rreth publikuesit
Lirim
Prishtinë
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »