SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes motorat kawasaki kmx 125
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
116842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy motorat kawasaki kmx 125 , viti 1999 te ardhur nga zvicra , shume te rujtun , ne gjendje perfekte , te pershtatshem per bjeshke dhe asfalt . Qmimi per motor 1250 € .Tel 045 654 001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrezon
Suharekë
045 654001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »