SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 220 CDI
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
116857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin 220 i rujtur si jasht ashtu edhe mbrenda eshte pa dogan i ardhun nga belgjika eshte lekur mbrenda ,automatik , alarm specila kunder vjedhjes me bllokad (kodi) ekstra shiber
Per me shum info nr tel: 044652395 + WIber +38649494710
Informata rreth publikuesit
kacamuli_15
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »