SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
116865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audin 80 1.9 naft regjistrim ka dej me daten 25.09.2016.Osht shum i rujtun si jasht ashtu edhe mrena korizjon kun nuk ka.Per dokumenta garantoj Numri kontaktus Viber 049 640 990 045 328 242

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Mitrovica, Kosovo
045 328 242 viber 049 640 990
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »