SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3C 2008
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
116866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Passati ne gjendje Perfekte Automatik viti 14.11.2007 model 2008 140.000km Diesel
Lekur Brenda me Komanda ne Timon
Pa asnje Gervishtje , Karavan
Viber : +38649204829
Tel : 044/049 204829Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
044/049 204-829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »