SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kango
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,007
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
116867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Renault Kango i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir i rujten si nga jasht ashtu edhe nga mbrenda me goma te dimrit gjomat elektronik viti ne fund te 2004
per me shum mund te na Kontaktoni ne info ose ne Viber
Informata rreth publikuesit
Aldi
Rahovec
049715283
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »