SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.9 tdi ( i ) e kuqe.ngjyre gri metalizato.kroskot inoksi sedilje sportive disqe 16.makina ka 190000 km origjinale.e gateshme per cfardolloj prove.makine eshte me targa shqiprie

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gazmend
Prishtinë
0696452199
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »