SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2009
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
116888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna viti i prodhimit 2009.
Eshte ne gjendje te rregullt me servise te kryera.
per me shum informata kontaktoni
tel: +41 79 488 93 40
Viber: +41 79 488 93 40
Informata rreth publikuesit
Burhan
Gjilan
045639387
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »