SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 E
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
116916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedesin 190 ne gjendje te rregullte, dizell shum hargjime te vogla ka, 1.9, regjistrim ka 5 muaj.
Serviset i ka te kryera me filtera me vaj te ndrruera me te gjitha.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Ferizaj
045 270 906
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »