SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 sline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
116945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 1.9 tdi(i) ngjendje shum t mire teknike e optike ne Rks Vetura posedon: klima tronik xenon fabrikisht Karrika recaro Muzik extra amortizim Me gas (koni ) Fellne 18 +goma te reja 100% etj . Vetura ka servisin e krym ule filtera rryp dhembzor ska nevoj per investim nr 049-616-880
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
049616880
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »