SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Cadyy 2.0 SDI -06
Çmimi :
€5,290.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '17
Lloji :
VW GOLF
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
116954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Cadyy 2.0 SDI, Viti i prodhimit 2006, E Doganuar , Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Vetura ka te kaluara 192045 KM , Me liber te servisave.
Opcionet - ,Radio CD Player, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Fell Dritaret elektronike, Rregullim shpejtesie (Tempomat),Gomat e reja ,kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, Cmimi, 5290 Euro,
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. .
Facebook ;www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_album 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »