SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kamioni me cisterne Renault
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1992
ID e produktit :
116965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion me cisterne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
isuf
Malishevë
044135053
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »