SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jeep Grand Cheroke 2006 3.0 crd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Jeep
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
116969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te mir , full extra mund ta shihni edhe ne foto.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpat
Pejë
049-25-25-45
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »