SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr Ktm 1988
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '17
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
359.00
Viti :
1988
ID e produktit :
116971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorr Ktm n gjendje t rregullt teknike me dogan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pristina
045545755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »