SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel insigmia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Opel INSIGNIA
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
116987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 Diesel Anglez vollanin djathtas viti i prodhimit 2011 Qmimi me Marveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
049529451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »