SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat stilo
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
116997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat stilo esht i ardhur nga gjermani esht ne gjendje te mir kjo seri si ky ka shum pak ska nevoj per investime vetem dogana i mungon per me shum me kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pejë
049314618 049486117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »