SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira 1.9CDTI150Ps esht ne gjendje shum te rregullt Abs,Komand ne vollan 7Ulsee etj.. 045555672 049600119

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prizren
045555672
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »