SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 1.9 tdi 2005
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 1.9 tdi 2005 ne gjendje teper te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shaip
Ferizaj
045397497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »