SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
117010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 viti i prodhimit 2005, 1.6 FSI klimatronik gjama elektronik goma te mira eshte ne gjendje shume te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
049774084
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »