SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 123D
Çmimi :
€13,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '17
Lloji :
BMW 1 Series
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
117023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 123d viti 2008 2.0 Dizel
Veturs osht M-paket modeli facelift Bi-TURBO 270hpPosedon :
Xenon bi-xenon , xhama elektronik , gjamat e zi (vetem mrapa),2par fellne , fellne originall M , Fellne me goma dimrit , navigacion , USB ,, dvd , pulla ne timon , sensor shiu, manual 6 shpejci , filteri i ajrit k&n
KM e garantuara , 2 qelsa .
Vetura ka 2 par felln

-AUX
-Automatic Start/Stop-(Ndalet vet ne semafor).
-Navigacion
- DVD
-Shtopat LED
-Senzora parkingu
-Senzor Shiut
-Tempomat
-2 par Qelesa
-2 par Fellne
-Komanda ne Timon.

044 549 657

Ndrrime nuk boj .


120d 120 123d 118d 118
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
0037744549657
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »