SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Sorento 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Kia Sorento
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
117029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KIA SORENTO te Erber Automobilat
Në Shitje
Ngjyra Zez metalike,4 dyer,5 ulse
Nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE; klimatronik dy zonale,timon sport
Komadat ne timon,ulset ngjyr Krem
radio CD SD CARD,ABS .Esp ,Airbag
Senzora te parkingut para dhe mbrapa
Senzor shiu
Fellne alumini
Larëse të dritave kryesore
Llajsne dekoruese nga kromi
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
Ulset elektrike dhe memory
Tempomat
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Bordkopjuter Plus''
Vëllimi i motorit: 2497 ccm
Fuqia: 103KW v.p. 2006
159000KM të kaluara
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »