SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat Full extra
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
117049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin full extra: Karrikat lekure antillop me nxemje, klimatronik, vollan trepinesh, gjama elektronik , alarm extra, Full me nje fjale TD-I serviset full te kryme kaishin rebraqnje, ulet filterat, gurtnet te gjitha te sapo bera, Branikun perpara e ka te krist ne nje vend, Regjistrim i skaduar qe 10 dit
Informata rreth publikuesit
Mursel
Podujevë
+37745608881
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »