SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 530 xd M Packet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '17
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
117056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 3.0 xd , tip tronik automat. Shiber. M Paket dritat automatik+ robot,TV,DVD,Gjamat e erresuar nga prodhuesi .etj perfekt eshte ne gjitha gjerat.
E sapo Doganuar ne RKS..
Informata rreth publikuesit
Fadil
Deçan
045-478-224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »