SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta -97
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '13
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
1997
ID e produktit :
11706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Fiesta ose behet nderrim urgjent me veture automatike.. Cmimi 1500 Eur, posedon Airbag Hidraulik Xhamat me rryme abs. Ne gjendje shume te mire dhe eshte shume i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht ..
Informata rreth publikuesit
Gazmir
Prishtinë
044 958 865
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »