SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Passat b5- 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
117061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Passat b5- 1.9 TDI - Klimatronic Karrikat teper te bukura Shum i rujtur Karriga me nxemje 5 Shpejtsi Tempomat Esp Ne gjendje shume te mire teknike posedon goma te mira i ardhur nga austria Vetura gjindet afer pejes ... Pres Blers Serioz qmimi me Marrveshje ... tel +38649598799 Viber 24h

vetura posedon 101 ps
Informata rreth publikuesit
Arti
Pejë
049598799
pej [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »