SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 407 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
114,206
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
117069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 407 2.2 benzins 4D sportViti: 2004Modeli: 2005Marshi: Manual (6) shpejtsiVetura posedon librin e servisitAux, goma te dimrit me ulje te ndrruarNe gjendje shume shume te mirePres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Malishevë
049-333-671
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »