SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET MATIZ.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Shpallje
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,050
Motori (kubik) :
950.00
Viti :
2002
ID e produktit :
117077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MATIZ 450 EURO +E REGJISTRUARMAKINA ËSHTË NË TETOVË .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Tetovo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »