SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
volswagen phaeton 3.0 TDI
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Phaeton
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
117086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makine esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
ervis
Prishtinë
+3555674366353
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »