SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përshkrimi: Shitet Vw Bora1,9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi manual,karrigat me nxjemje klimatronik.Ne gjendje shume te mire teknike.Regjistrim edhe 10 muaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1899.00
Viti :
2000
ID e produktit :
117088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi:Shitet Vw Bora1,9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi manual,karrigat me nxjemje klimatronik.Ne gjendje shume te mire teknike.Regjistrim edhe 10 muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Klina
044363862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »