SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 270 CDI (RKS)
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
117096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje shum te mir si jasht dhe mrena punon shum mir Regjistrim deri me 27.05.2016
Ndrrim nuk baj pres blers serioz
Tel.049-828-888
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »