SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi t4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
ID e produktit :
117098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet t4 kombi 2.4 dizel ne gjendje perfekte ule nuk harrgjon bejm edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Mitrovic
049590531
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »