SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Enduro 1992
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Yamaha X-City-125
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
123
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1992
ID e produktit :
117108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorr yamaha ne gjendje te rregullt teknike 125cc me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Pristina
045545755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »