SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 525
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
117111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 525 full ekstra bëj ndrrim me vetur me te vogel
Informata rreth publikuesit
Shala
044509044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »