SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa 1.7 cdti (ti) rks 1 vjet full extra
Çmimi :
€4,250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
117122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL CORSA E DOGANUAR PARRA 1 VITI RKS 1 VIT
KLIMATRONIK FUNKSJONALE ABS ESP PULLA NE VOLLAN PASYRET ME RRYM DRITARET ME RRYM DRITAT I KA ME LLUPA VETURA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRN ECO TEC NE LIBREZ LEJOHEN XHAMAT E ZI INPOTUAR NGA FRANCA +37744284762 mundsi ndrrimi
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
044284762
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »