SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 1.9 CDTI ësht në gjendje të rregullt ka 7 ulse e ardhur nga Zvicra posedon librin e servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Shtime
044326299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »