SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
117177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat viti 2007 me karrika gjysem rrym kilometrazha 190000 edhe shum i ruajtur nuk ka as një difekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
045-652-652
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »