SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Caddy 1.9 SDI 2002 me 88423 I sa po ardhur nga Austria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,423
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
117184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Caddy 1.9 SDI 2002 me klm 88423 me klm te garantume me servis te krym me liber servisit me goma te reja I sa po ardhur nga Austria pa dugan eshte shummm I rujtur si jasht ashtu edhe mbrenda me nje fjal eshte tiptop per me shum na kontakto ne ket tel:049254739 044614124Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zeqir
Deçan
049178437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »