SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjentishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
117200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjentishte,i sapo ardhur nga Gjermanija,ne gjendje perfkete.Posedon 7 ulese.Per detaje te tjera kontaktoni ne tel:044/176512
Informata rreth publikuesit
Adelina
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »