SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
komb T4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
ID e produktit :
117211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin t4 2.4 disel guma t reja rexhistrim etj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzona
Pristina
049244410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »