SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kombi t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
ID e produktit :
117213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombi t4 2.4 disel guma t reja regjistrim etj etj 044102997

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
049244410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »