SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Chrysler PT Cruiser 2002
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
117230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Chrysler pt cruiser 2002. 2.2 dizell CRD, klim Tempomat ulset lkur dhe me nxemje , goma te reja. Regjistrim deri gusht. Viber +38649 525 660

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Mitrovica, Kosovo
049 525 660
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »