SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 cdti (150ps) 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
132,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
117231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer,me te gjitha serviset e kryera ( rrypin e motorrit me komplet setin, ulje, 5/30,filtera,etj), fellne 16she me guma te reja,2 qelsa,mbyllje qendrore,klim,xhama ne pulle,pasqyret me rryme,tempomat,etj...
132.000km te kaluara,pronari i pare ne kosove,i ardhur nga zvicra
Ndrrim i mundshem
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Masar
Pejë
049675445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »