SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 cdti-130 mije km-viti 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
117242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 CDTI
81 KW-110 PS motorr te modelit te ri me gjendje perfekte
Viti i prodhimit:2012 seri e 2013
I Posaardhur nga jashte dhe i posadoganuar poashtu i posa rexhistruar RKS 1 vite ne emrin tim personal
Kilometra 135 mije orgjinale me libra servisi dhe garantojme per kilometra
I servisuar komplet ne servisin e autorizuar OPEL
dhe te gjitha me garancion
Ne gjendje perfekte dhe mund ta kontrolloni ku te doni
GJENDJA E VETURES PERFEKTE

=VETURA POSEDON EKSTRA PAISJE =
•Klimatronik ne funksion
•ABS
•ESP
•Tempomat me komanda ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Bordkompjuter
•Komand te bordkompjuterit
•Sistem telefonit me kyqje manuale me BLUETOOTH
•Sistem zerimi shume te mire
•Senzora ne retrovizor
•Senzora ne fshirese gjamit aktivizohen ne menyre automatike
•Dritat me ndezje automatike
•Sistem paralajmrimi ne bordkompjuter ne rast ndonje defekti
•Sistem Klimatizimi ne menyre digjitale
•Gjamat elektronike
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me mbyllje
•MByllje qendrore
•Mbyllje me komand
•2 QELSA FABRIKISHT
•Enterier te pademtuar
*Ulse ISOFIX
* 4 gomat e reja posa te vendosura
*Kilometra te sakta

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Me te gjitha serviset e kryera pa asnje investim
Punon perfekt pa asnje verejtje te mundshme
I posadoganuar i pa vozitun ne Kosove
Shume i pastert me enterier te pademtuar pa asnje gervishtje
I pastert jashte dhe pa gritha
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime teper te vogla
Veture familjare

Harxhimet e vetures te vertetuara:
Rruge lokale:5.2 L/100 km
Rruge e hapur:4.0 L/100 km
Rruge te kombinuar:4.5 L/100 km

QMIMI: ME MARREVESHJE


KONTAKTO NE: 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
KORABI
Prishtinë
044922633
BREGU I DIELLIT [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »