SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '17
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
117252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Goma te dimirit(Bandash) + Goma te Vere(Fellne)

- Qe dy vit eshte i rigjistruar ne RKS , Rigjistrimi i dyte ka deri 28/02/2017.

- Ka te nderruar ne kiliometrazhen 220 000: Zamajcin, Korp ,Llamell, Rrypi rebraqnje me Pump te Ujit , 4 diskat. (Te servisuara ne gjermani)

- Ka 262000 Km dhe ju garantojm per kete kilometrazh

- Ne gjendje shum te mir teknike.

- 1.9CDTI , 120PS, ABS, ESP , Timon me Komanda etj...
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Drenas
044775378
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »