SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vivaro 2.0
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Opel Vivaro
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
117277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen(kombin) 2009 i posa ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me liber t servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kuvet
Gjilan
37744135364
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »