SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedez benc c 200 viti 2007
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
117283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
c 200 viti 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nertil
Prishtinë
00355696202881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »