SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 1vit Regjistrim 2003
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
117284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura opel Meriva 2003 1.7 DiselKlimatromik Shitet urgjebt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
denis
Prizren
+37745693675
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »