SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 2.0 TDI HIGHINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
117292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zez metalike, 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset me ngrohje , ulsen me masazh ,
ulset sport , bordkompjuter , tempomat , navigacion GPS ,
Senzora te parkingut para dhe mbrapa , AUTO HOLD , radio CD SD CARD ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vii-2-0-tdi-highine 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »